Forum o każdym temacie
sekretarka jak z kawałów :D - Wersja do druku

+- Forum o każdym temacie (http://yattering.pl)
+-- Dział: Biznes (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: sekretarka jak z kawałów :D (/showthread.php?tid=22)

sekretarka jak z kawałów :D - xera - 04-15-2014 06:59 PM

nie wiem jak u was, ale u mnie w firmie szef zatrudnił ostatnio super sekretarkę/asystentkę (poprzednia poszła na macierzyński): tleniona blondi, mini, make-up że nie wiem i szczebiotliwy, irytujący głos; i na dodatek nie bardzo wie, co ma robić Big Grin oj, będzie wesoło ;P

RE: sekretarka jak z kawałów :D - admin - 04-15-2014 07:18 PM

haha daj jej czas, żeby się wdrożyła, pewnie nie miała okazji zdobywać wcześniej doświadczenia na takim stanowisku, poświęcenie na początku odpowiedniego czasu tej osobie, może dać dużą oszczędność pieniędzy i czasu w przyszłości Smile a na wygląd to nie powinniśmy patrzeć, może dzięki temu zachęci potencjalnych panów biznesmenów do podpisywania kontraktów xd

RE: sekretarka jak z kawałów :D - wukinga - 04-15-2014 09:09 PM

yhy ;P to jest nawet jakiś pomysł na biznes - sekretarka zakręci im w głowach i podpiszą praktycznie wszystko ;P

RE: sekretarka jak z kawałów :D - Heciram - 04-16-2014 06:26 PM

chwyt znany od zarania dziejów ;P przeciez, powazni panowie zamiast byc skupieni na negocjacjach beda zauroczeni pania z sekretariatu

RE: sekretarka jak z kawałów :D - Kredka - 04-16-2014 06:48 PM

panowie spokojnie, poważni biznesmeni mają chłodne głowy i na nich nie działają takie sztuczki

RE: sekretarka jak z kawałów :D - zaca - 04-16-2014 07:29 PM

czy ja wiem Wink może to na nich działa tak podświadomie, mimo że im się wydaje, że piękna pani nie ma żadnego wpływu na ich decyzje Wink