Forum o każdym temacie
Prokuratura na stadionie śląskim - Wersja do druku

+- Forum o każdym temacie (http://yattering.pl)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Prokuratura na stadionie śląskim (/showthread.php?tid=30)

Prokuratura na stadionie śląskim - admin - 04-15-2014 07:23 PM

Słyszeliście już że prokuratura zajmuje się tą wieloletnią budową stadionu śląskiego Big Grin wcześnie odkryli o niegospodarności zarządzających tym projektem, a gdy wszyscy w około mówili o tym, że to są jakieś żarty, no ale cóż, mam nadzieję, że ludzie którzy tam robili przekręty, odpowiedzą za to.

RE: Prokuratura na stadionie śląskim - swaran - 04-15-2014 07:32 PM

Ja coś czytałem w gazecie, że mają się zająć tą sprawą, ale jestem sceptycznie nastawiony do tego, że ktokolwiek za to odpowie. Chyba, że wystawią jakiegoś mało ważnego człowieka.

RE: Prokuratura na stadionie śląskim - wukinga - 04-15-2014 07:36 PM

dokładnie! tak to się u nas niestety odbywa - zawalą, zgarną grube miliony premii i odpraw, a potem wystawiają jakiegoś boroka na którego zwalają absolutnie wszystko ;/ przykre, a takie były na Śląsku plany związane z tym stadionem ;/

RE: Prokuratura na stadionie śląskim - warawa - 04-16-2014 06:30 PM

ale to ten stadion nadal nie ruszony? to ile już ta przerwa trwa?! tam podobno coś im się popsuło już tak raczej pod koniec budowy, no nie?

RE: Prokuratura na stadionie śląskim - Kredka - 04-16-2014 06:51 PM

oficjalnie to modernizacja tego stadionu trwa już 20 lat, może ktoś odpowiedzialny wreszcie weźmie to w swoje ręcę, ja to obstawiam, że warszawka specjalnie tak zrobiła, by przejąć nasze eventy