Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry pasztet
Autor Wiadomość
xera Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
dobry pasztet
mam kulinarne pytanie: chciałabym kupić pasztet, ale słyszałam ostatnio w tv że to same świństwo i że mało jest takich prawdziwych, naturalnych, zdrowych i pysznych pasztetów ;/ jak znaleźć te dobre? czym się kierować? podobno im droższe tym lepsze w przypadku pasztetów wcale się nie sprawdza...
04-15-2014 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
swaran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
RE: dobry pasztet
ja bym uważał z tym, że co drogie to lepsze, wiem, że są marki które, mają np dwa produkty: produkt A np brokuły, które mają niską cenę i produkt B, te same brokuły które mają wysoką cenę, a to wszystko właśnie dla takich osób, które myślą, że droższe to lepsze. Nie można być w 100% pewnym, czytać składniki, trzeba być bardzo świadomym odnośnie produktów.
04-15-2014 07:49 PM
wukinga Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
dokładnie, najważniejszy jest skład: ważne, żeby zacynał się od mięsa, a nie od wody czy skórek drobiowych, i żeby nie było tam MOMu, czyli mięsa oddzelonego mechanicznie - największego badziewia, jakie zostaje ze zwierząt ;/ im więcej mięsa i im mniej sztucznych dodatków (konserwantów,barwników) tym większe szanse na dobry pasztet Big Grin
04-15-2014 08:04 PM
volia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
proszę, jakie tu zachodzą pasztetowe rozważania Big Grin ja tam nigdy nie byłam fanką tego rodzaju produktów (bo chyba nie wędlin?), zawsze najbardziej na świecie lubiłam bułki z żółtym serem Smile
04-16-2014 05:06 PM
Kredka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
jeśli chcecie mieć pewność to wybierzcie się na wieś, kupcie zwierzaka i zlećcie rolnikowi, przygotowanie odpowiednich specjałów
04-16-2014 06:39 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum o każdym temacie | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS