Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freelancer vs Etat vs Własna działalność
Autor Wiadomość
admin Offline
Administrator

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Freelancer vs Etat vs Własna działalność
Chciałbym by w tym wątku wypowiedziały się osoby pracujące w tych trzech systemach, żeby podzieliły się plusami i minusami jakie widzą osobiście w takich rozwiązaniach.

Ja mogę powiedzieć odnośnie bycia freelancerem, że najlepsza jest niezależność, decydowanie o własnym czasie, o tym co robisz, czego nie, minusem jest niekoniecznie regularny przychód. Tak z mojej strony.
04-15-2014 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
volia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
RE: Freelancer vs Etat vs Własna działalność
hmm, to wszystko zależy: freelancer faktycznie ma większą swobodę, ale to niepewna kasa; z własną działalnością jest podobnie, tylko na większą skalę, a etat to wiadomo - bezpieczeństwo i zero zmartwień; jeśli więc jesteśmy wolnymi strzelcami w branży, gdzie nie mamy dużej konkurencji i gdzie mamy sporo zleceń, to ok, ale jeśli mamy fajną pracę na etacie, satysfakcjonującą i za niezłą kasę, to też jest okWink
04-16-2014 05:10 PM
Heciram Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
RE: Freelancer vs Etat vs Własna działalność
moim zdaniem najlepsza jest wlasna dzialalnosc, szkoda tylko, ze u nas przedsiebiorcy maja pod gorke, najpierw trzeba myslec o oplaceniu tych wszystkich skladek, a dopiero potem o zarabianiu i rozwijaniu firmy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-16-2014 06:19 PM przez Heciram.)
04-16-2014 06:15 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum o każdym temacie | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS